DEK 60


 

Yüksek Statik Basınç

Diamond Electric kanallı tip split klimalar yüksek tavanlarda bile, 160Pa basınç ve yüksek hacimli hava üfleme kapasitesiyle
çalışır. Bu sayede şartlandırılmış hava, ortamın her noktasına ulaşabilmektedir. Bu özelliği ile tüm mekanlar dengeli ve verimli olarak ısıtılıpsoğutulurken aynı zamanda diğer kanallı tip split klimalarda yaşanan verimsizlik ve yüksek işletme maliyetleri Diamond Electric’te yaşanmaz.

Taze Hava

Standart kanallı tip split klimalarda içeriden dışarıya ya da dışarıdan içeriye ısı transferi yapılabilirken, taze hava sadece
pencere ve kapı açılarak sağlanır. Diamond Electric kanallı tip split klimalarda kullanılan özel fan sistemi ile iç ünitede yaratılan negatif basınç, dış ortamdan içeriye bağlanacak bir spiral hortumla taze hava girişi sağlar. Böylece iç mekandaki hava kalitesi devamlı yüksek seviyede kalır.

Ultra İnce Tasarım

Standart tip kanallı split klimaların derinliği 450 mm civarında iken Diamond Electric kanallı tip split klimalar sadece 320 mm derinlik ile özellikle düşük tavanlardaki yer problemleri için çözüm ve Taze Hava uygulamacıya, çok daha kolay montaj imkanı sağlar.

Otomatik Defrost

Diamond Electric kanallı tip split klimalar, otomatik defrost özellikleri ile iç ünite bataryasının donmasını engeller, klimanın verimliliğini artırarak ömrünü uzatır.

Anti-Cold Hava Fonksiyonu

Standart kanallı tip split klimalar, ısıtma işlevi seçiliyken, iç ünite bataryası ısınana kadar soğuk hava üfler. Diamond Electric kanallı tip split klimalar ise sahip olduğu Akıllı Anti-Cold teknolojisi ile batarya ısınana kadar üfleme yapmaz. Böylece gereksiz enerji harcamadığı gibi, mekanın konforunu da düşürmez.

Bağımsız Nem Alma Sistemi

Diamond Electric kanallı tip split klimalar havadaki nemi sürekli kontrol eder ve ideal oranda kalmasını sağlayarak daha sağlıklı, konforlu ve rahat bir ortam yaratır. Ayrıca bunu ortam ısısını değiştirmeden yaparak gereksiz enerji harcamasına da engel olur.

Uzaktan Kumanda Esnek Montaj İmkanı

Diamond Electric kanallı tip split klimanın, esnek montaj imkanı sağlayan uzaktan kumanda alıcı gözü sayesinde, ihtiyaçlarınıza göre belirleyebileceğiniz herhangi bir noktadan, klimanızı kontrol etmeniz mümkün olacaktır. Sınırlı mimari imkanlar ve dar tasarlanmış mekanlarda kontrol kolaylığı sağlayacaktır.